Жителям Кучурганської балки важко добиратися в райцентр, фото

Однією з найнебезпечніших ділянок дороги на сьогодні залишається підйом на Роздільну з села Милолюбівка. Дорогою її назвати було б навіть смішно, тут і в гарну погоду не проберешся через суцільні вибоїни та глибокі ями. Ні для кого не секрет, що всі водії, навіть кермувальники рейсових автобусів, останнім часом прямують польовою дорогою вздовж «траси». Її накатали вже так міцно, що і в дощ нею можна проїхати без перепон. І зараз вона у дещо кращому стані, ніж «офіційна». Але тут можливий рух лише в одному напрямку. Якщо з обох боків прямують авто, то розминутися вони вже не зможуть.

А на «заасфальтованому» підйомі снігом позасипало ямки, вона стала трохи рівнішою, але вся повністю вкрита льодом. Автомобілі з’їжджають в обочину (вона там обривиста) і вибратися звідти дуже важко. Водії, як можуть, допомагають одне одному, але зупиняються тільки найсміливіші, бо зупинившись, дуже важко потім рушити з місця.

Тож саме ця ділянка потребує негайного підсипання. До речі, піску із сіллю, який повинен бути на узбіччях, немає.

Крім того, повідомляємо, що станом на першу половину дня 22 січня 22 населені пункти району залишаються без електропостачання.

У селі Яковлівка світло дали лише ввечері 21 січня, школа 22-го не працює.

У селі Лучинське взагалі цікава ситуація, люди повикрадали провода…

Залиште свій коментар