ЗГАДУЮЧИ АФГАНСЬКУ ВІЙНУ

 У районному історико-краєзнавчому музеї відбулася тематична зустріч учнів роздільнянської ЗОШ №4 з воїнами-інтернаціоналістами нашого району, яким довелося брати участь в афганській війні. 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

         Вітальне слово до присутніх мовила директор музею Віра Шняга. Далі своїми спогадами з учнями про реалії тієї війни та свій бойовий шлях розповіли воїни-афганці, зокрема, Микола Поточний, який сьогодні очолює районну спілку воїнів-інтернаціоналістів, Володимир Лебедін та Віктор Саліков. Крім того, зі школярами на захід завітала директор ЗОШ №4 Світлана Пантась, яка навчалася з Сергієм Марченком в одній школі у паралельних класах. Сергій, як і ще п’ятьс жителів Роздільнянщини, загинув в Афганістані. Пам’ять про них вшанували добрими словами, віддавши данину мужності.

         На завершення директор музею Віра Шняга подарувала воїнам-інтернаціоналістам та школі на згадку про зустріч книжку Романа Агрікова «Сповідь солдата двадцятого століття». А ще в приміщенні музею була оформлена виставка з фотоматеріалами про війну в Афганстані.

Наш кор.

Залиште свій коментар