Землю накриває потужна магнітна буря

У суботу, 27 січня, Землю накриває остання в цьому місяці магнітна буря. Вона буде доволі інтенсивною – за прогнозом, збурення магнітного поля будуть сильними. З хороших новин – буря триватиме лише один день. 

Про це повідомляє ресурс Meteoagent, який прогнозує магнітні бурі. У цей період у частини населення нашої планети, яка є метеозалежною, може погіршитися самопочуття.

Нагадаємо, що магнітні бурі є наслідком захисної реакції магнітного поля Землі на зовнішні чинники – потоки заряджених частинок, викинутих Сонцем.

Погіршення самопочуття під час магнітної бурі можуть відчути метеочутливі та літні люди, вагітні та люди із хронічними захворюваннями.

Зазвичай під час магнітних бур вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, болі в суглобах, втому та безсоння. Також до частих симптомів можна віднести пригнічений настрій, підвищену дратівливість, підвищений або навпаки знижений тиск. Крім того, можуть загостритися хронічні хвороби.

Як вберегти здоровʼя під час магнітних бур

Лікарі радять у першу чергу намагатися дотримуватися режиму сну та давати організму достатньо часу для відпочинку.

Також вони рекомендують пити більше води та додати до свого раціону сезонні фрукти та овочі. Водночас виключити з нього або хоча б звести до мінімуму варто алкоголь та напої, які містять кофеїн.

Не варто нехтувати й активним відпочинком і прогулянками на свіжому повітрі – вони допоможуть як морально, так і фізично.

Джерело: OBOZ.UA

Залиште свій коментар