Зеленський рекомендує “воєнкомів” відправити на фронт

Президент Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному відправляти воєнкомів із центрів комплектацій на фронт, а на їхні місця ставити воїнів, які отримали поранення.

За словами міністра, це одна з рекомендацій президента Володимира Зеленського Головнокомандувачу ЗСУ генералу Валерію Залужному.

“Переважну більшість воєнкомів, які давно сидять на своїх місцях, відправляти як військовослужбовців на фронт. А на їх місце скеровувати військовослужбовців, які отримали поранення, героїв, які знають, як правильно проводити роботу по продовженню мобілізаційних заходів”, — сказав Резніков.

Міністр пояснив, що Центри комплектації — колишні військкомати — входять у структуру Сухопутних військ. Тобто йдеться не про Міністерство оборони, а про Сухопутні війська Збройних Сил України. Міністр нагадав, що нещодавно його першим заступником став військовий Олександр Павлюк. Одна зі сфер його контролю — не тільки підготовка та тренінгові центри, а й  центри комплектації. За словами міністра, він цим займається системно. Реформа центрів комплектації давно вже на часі, додав Резніков.

“Ми з Міністерством цифрової трансформації розвиваємо проєкт “Оберіг”. Це оцифровка всього масиву документів, які там накопичувались архівно. Багато речей автоматично підтягуватимуться. До прикладу, ви одружилися, факт реєстрації відбувся, Мін’юст дані дав, і воно підтягуватиметься у систему. Ми зменшуємо навантаження на центри комплектації”, — сказав Резніков.

Він додав, що у ТЦК “багато людей, які сидять віками, поросли мхом і корінням”. Тож назріли кадрові рішення.

Джерело: Укрнет

Коментарі

Залиште свій коментар