“Збережи пам’ять”: у Роздільній вшанували жертв Голодоморів

У четверту суботу листопада в Україні традиційно вшановують жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У Роздільній до Дня пам’яті жертв Голодоморів в цей день, 27 листопада, відбувся мітинг-реквієм “Збережи пам’ять”, під час якого до меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років в нашому місті поклали символічні колоски пшениці, поставили лампадки та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх померлих від страшної голодної смерті.

О 16.00 по всій країні проходить акція “Запали свічку” та загальнонаціональна хвилина мовчання, до яких долучаються всі бажаючі, запаливши вогник памяті у себе в домівці та подумки вашнувавши жертв Голодоморів в Україні.

Панахиду в рамках мітингу-реквієму спільно відслужили представники  греко-католицької церкви та римо-католицької церкви.

Слово-звернення до присутніх з глибоким сумом про всіх невинних жертв Голодоморів та нагадуванням про необхідність шанувати свою країну і пам’ятати її історію мовили міський голова Валерій Шовкалюк, заступник голови райдержадміністрації Наталія Шличок та голова ГО “Громада Роздільнянщини” Володимир Василенко.

По завершенні присутнім продемонстрували відеострічку із згадуванням очевидців про страшні роки Голодомору та жорстокість комуністичного режиму в Україні.

Наш кор.

Залиште свій коментар