Заходи з оповіщення військовозобов’язаних в умовах воєнного стану

В Україні тривають заходи з оповіщення військовозобов’язаних в рамках загальної мобілізації.
У зв’язку з низькою якістю виконання своїх громадянських зобов’язань відповідної категорії людей, військове командування, в умовах воєнного стану, в межах компетенції змушено здійснювати заходи оповіщення всіма способами, що забезпечать відповідне охоплення військовозобов’язаних громадян України.
Відповідно до статті 65 Конституції України, захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.
На території, на якій діє воєнний стан, військове командування може встановлювати особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів і перевірку документів в осіб, а в разі потреби проведення огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.
Під час дії воєнного стану будь-який ТЦК має право викликати особу для звірки її облікових даних, незалежно від місця її реєстрації та проживання.
Тож закликаємо всіх свідомих громадян не створювати штучний ажіотаж, не шукати шляхів ухилитися від виконання свого конституційного обов’язку, не ховатися за спинами тих, хто воює за Україну з 24 лютого 2022 року, а долучитися до захисту Батьківщини й спрямувати свої зусилля на здобуття Перемоги.
Це можна зробити, не очікуючи повістку, шляхом самостійного звернення до відповідного ТЦК та СП.

Залиште свій коментар