Затверджено бюджет району на 2020 рік

Cьогодні, 24 грудня, відбулося пленарне засідання тридцять восьмої позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання, порядок денний якого нараховував шість питань. Основні з них – про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Роздільнянського району на 2020 рік, через яку на минулій сесії власне і не відбулось затвердження самого бюджету району на 2020 рік.

Попередньо, як і анонсувалося на нашому сайті, відбулося засідання всіх профільних комісій районної ради, на якому було заслухано Програму соціально-економічного та культурного розвитку Роздільнянського району на 2020 рік та погоджено її винесення на пленарне засідання сесії.
В ході сесії більшістю голосів затвердили і програму, і бюджет району на 2020 рік.
Крім того, депутати створили та затвердили склад тимчасової контрольної комісії з проведення контролю фінансової та господарської діяльності КП «Роздільнянське джерело» за ‎2011-2019 роки (директор Василь Писаренко). На попередньому засіданні сесії райради звіт зазначеного керівника не був прийнятий депутатами через низку питань щодо діяльності підприємства.
Детальніше у друкованій версії газети «Вперед».

Залиште свій коментар