Затримано росіянина, який проходив військову службу в Придністров’ї

Співробітники Білгород-Дністровського прикордонного загону  під час заходів контролю у пункті пропуску на кордоні з  Молдовою виявили росіянина, що проходив військову службу у невизнаному Придністров’ї.

Так, учора в пункт пропуску «Кучурган-авто», на вхід в Україну, прибув 49-річний громадянин Російської Федерації. Під час здійснення заходів контролю прикордонники звернули увагу на знервовану поведінку громадянина. На запитання охоронців кордону, росіянин давав нечіткі відповіді та виглядав невпевнено. Стало зрозуміло, що «подорожуючий» щось приховує від правоохоронців. В подальшому з’ясувалося, що росіянин донедавна проходив військову службу в оперативній групі російських військ в невизнаному Придністров’ї, про що свідчив військовий квиток, який той приховав від прикордонників.

Зі слів росіянина, він мав на меті транзитом через Україну потрапити до Російської Федерації. Але «шукач пригод» викликав недовіру та не переконав прикордонників у щирості своїх намірів, тому, враховуючи усі обставини та ризики, йому було відмовлено у пропуску на територію України.

Прес-служба Білгород-Дністровського прикордонного загону.

 

Залиште свій коментар