Заради нормалізації соціально-психологічного клімату в сім’ях

Соціальний захист

Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутнє нашої країни, а отже – і всього світу. Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість, погане виховання – це наше майбутнє горе, це наші сльози, це наша провина перед іншими людьми.

На виконання повідомлень та доручень начальника відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Наталії Єлізарової, начальником Служби у справах дітей Роздільнянської міської ради Олегом Подолінським та працівниками Територіальниого центру соціального обслуговування Роздільнянської міської ради, а саме: фахівцями із соціальної роботи Оксаною Морозовою та Наталією Козловою і психологом Тетяною Чорбою у травні були проведені спільні чергові профілактичні рейди на території міста Роздільна та в селах Роздільнянської ТГ: Кам’янка, Бурдівка, Бринівка, Калантаївка, з метою запобігання проявам домашнього насильства у сім᾿ї, дитячій бездоглядності та порушень прав здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання та утримання неповнолітніх дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в сім’ях.

У ході рейдів було обстежено умови проживання сімей. Із батьками проведено профілактичні та психологічні бесіди щодо недопущення зловживання алкоголем, запобігання насилля в сім’ях, залишення малолітніх дітей без догляду, належне виконання дорослими батьківських обов’язків та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків (адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей за ст. 184 («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей») Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Михайло Колопенюк,

директор Територіального центру соціального обслуговування Роздільнянської міської ради

 

 

Залиште свій коментар