Замість Вакарчука: ЦВК визнала народним депутатом Аліну Свідерську

Центральна виборча комісія під час засідання визнала обраною народним депутатом України Аліну Свідерську, яка займе у ВР місце Святослава Вакарчука. Джерело: “Слово і Діло”

«8 липня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія визнала обраною народним депутатом України… Свідерську Аліну Валеріївну, 1989 року народження, освіта вища, директора ТОВ «Айсе Хідро Юкрейн», проживає в місті Києві, члена політичної партії «ГОЛОС», включену до виборчого списку політичної партії «ГОЛОС» під №19», – йдеться у повідомленні пресслужби ЦВК.

У ЦВК додали, що рішення схвалене у зв’язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, 11 червня Святослава Вакарчук заявив, що написав заяву про складення мандата, свою місію в парламенті він вважає виконаною.

Але Верховна рада відмовилася достроково припинити повноваження народного депутата від «Голосу» Святослава Вакарчука. Тоді «Голос» забрав депутатський мандат у Вакарчука.

 

Залиште свій коментар