Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди

Дорогі читачі!

Ось уже вп’яте маю нагоду вітати вас з новорічними святами на сторінках улюбленого часопису в особі редактора газети. За цей час багато чого відбулось, але одне було незмінним – жага задовольнити потреби кожного читача, удосконалювати контент, впевнено крокувати вперед, як того вимагає час та назва нашої газети.

Що вдалося? Що ще треба змінити? У кожного на це своя особиста думка… Водночас, наш згуртований редакційний колектив, дослухаючись до оточуючих, намагається акумулювати різні погляди, аби бути якомога кориснішим для кожного. Враховуючи активний процес переорієнтації медіа на онлайн, нам вдалося зайняти чільне місце ще й в мережі Інтернет, розробивши сайт газети “Вперед”. Таким чином, ми значно збільшили аудиторію, залучили молодь. Однак бажання наших читачів погортати газетку, відчути аромат паперу  є підтвердженням того, що друкований варіант ще надовго залишатиметься в тренді.

Завдяки співпраці та підтримці з боку керівництва району, очільників та депутатських корпусів органів місцевого самоврядування, зокрема, в рамках затвердженої районної програми, жителі нашого району мають змогу отримувати інформацію про діяльність владних органів, дізнаватися про нововведення та зміни у різних сферах життя. Також висловлюю слова вдячності нашим постійним відповідальним партнерам – листоношам, які, незважаючи на всі негаразди, доставляють газету в кожну оселю. Хочеться вірити, що вчасно.

На адресу редакції надходить чимало скарг щодо доставки газети, закриття деяких поштових відділень, про що ви неодноразово читали на сторінках нашого часопису. З метою вирішення цих питань тримаємо тісний зв’язок із керівництвом Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта» та районним відділенням, неодноразово, спільно із Національної спілкою журналістів, звертались до вищестоящих органів тощо. Все ще сподіваємось, що нас почують та вплинуть на ситуацію. Крім продажу газети «Вперед» у єдиному кіоску з роздрібу поліграфічної продукції на вул. Привокзальна, починаючи з минулого року, вдало розповсюджуємо часопис і у торгових точках міста (адреси магазинів друкуються в кожному номері). Вдячні за співпрацю місцевим підприємцям та їх продавчиням.
У разі необхідності продажу часопису в інших торгових точках міста чи району, або при виникненні проблем із доставкою поштою, не зволікайте, звертайтесь до редакції – будемо впливати на ситуацію.

Вже став традиційним подарунок від редакції нашим дорогим передплатникам ­ календар на наступний рік з першим номером газети. Маємо надію, що він вам сподобався та знайде своє місце у вашій оселі. Це не єдиний подарунок. Як і анонсували, всі, хто передплатив газету на рік, може безкоштовно замовити одне привітання для своїх рідних та близьких, а на півроку ­ дати одне оголошення. Тож чекаємо на вас у редакції з квитанціями про передплату.

Як і щороку, ми проводитимемо чимало цікавих конкурсів. Так, з 1 січня розпочинаємо один із них – «Чотири пори року на Роздільнянщині». Пропонуємо нашим фотографам­любителям зафіксувати на камеру найпривабливіші місця рідного краю у різні пори року (з одного і того ж ракурсу) та направити світлини на редакційну пошту. Переможці отримають не лише цінні подарунки від редакції, а й увійдуть в історію, ставши авторами головних світлин наступного подарункового календаря.

Крім того, в редакції ви можете замовити не лише календарі на будь­який смак та формат, а й візитки, рекламні листівки, буклети тощо. Тож ласкаво просимо до співпраці, будемо задовольняти будь­які забаганки.

Як нам віщують зірки, 2020 рік під покровительством білого Щура принесе чимало сюрпризів. Хочу побажати усім нашим дорогим читачам, щоб вони були тільки приємними, сповненими цікавими подіями та захоплюючими враженнями. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди.

Наталія БУКОВСЬКА,

головний редактор газети «Вперед»

 

Залиште свій коментар