Забезпечуємо надійний тил нашим захисникам

Протягом жовтня у сел. Лиманське та с. Кучурган відбулися два благодійні ярмарки, під час яких було зібрано близько 100 тисяч гривень. Ці кошти, звісно, пішли на потреби наших військових, які захищають свободу та незалежність України у війні з рашистами. Ми вже звітували про придбане приладдя, яке було відіслане в зону бойових дій і стало в пригоді нашим завзятим захисникам.

Наразі для 122 ОБрТРО 181 батальйону, де несуть службу наші односельці і зараз боронять небо над Одещиною, ми придбали 2 зенітних прожектори, 3 лазерні указки, 10 пар тактичних перчаток, 10 комплектів термобілизни.


Для ІСВ 35 та бригади БМП2, де служать наші хлопці з Лиманського і на даний час знаходяться в самому пеклі, захищаючи Херсонщину, ми придбали 7 зимових курток.
Наші хлопці висловлюють величезну подяку всім небайдужим односельцям за допомогу.


Дякуємо усім, хто підтримав ініціативу волонтерів Лиманської селищної громади і долучився до збору коштів на потреби ЗСУ. Ви – найкращі! Ми працюємо далі і вже є потреби, необхідні для захисників нашої громади, тому, не зупиняючись, будемо допомагати і забезпечувати по можливості надійний тил нашим хлопцям!
Слава Україні! Героям Слава!
Марія ВЕЛИЧКО, волонтерка, сел. Лиманське

 

 

Залиште свій коментар