За право на свободу, на життя та розвиток преси в Україні

За ініціативи Національної асоціації українських медіа (НАУМ), була проведена дводенна загальноукраїнська конференція, за участю представників майже сотні засобів масової інформації з різних куточків країни, серед яких була й районна газета «Вперед». Цього разу зустріч відбулась у чарівному місті Ірпінь (неподалік від Києва) на запрошення та за сприянням головного редактора місцевої газети “Ірпінський вісник» Юліїї Бережко-Камінської.

Чимало нагальних питань, які турбують всіх медійників, було порушено під час зборів. Це й опрацювання стратегії роботи з поштою та організація продажу газет у роздріб, актуальні питання реформування друкованих ЗМІ, регулювання питань праці (кадрів) на підприємстві. Колеги з Ірпеня поділилися досвідом щодо організації роботи редакції з юнкорами та позаштатними кореспондентами. Так, наразі при тамтешній редакції створена Ірпінська медіа-школа, яка нещодавно випустила у світ своє дитячо-юнацьке видання «Щоденник».

Окрім робочих питань, дводенні збори передбачали й можливість гостей ближче познайомитись з краєвидами м. Ірпінь. Так, медійники побачили легендарний будинок творчості письменників та його оновлений парк, відвідали стадіон «Чемпіон», сучасну дитячу поліклініку та ліцей інноваційних технологій. Приємно вразила центральна площа міста, на якій, окрім гарно облаштованого центрального майданчика, розташована міська рада та центр надання адміністративних послуг, оснащений всіма інноваційними технологіями та сучасним дизайном. Усі медійники були єдині у своїх висновках: керівництво Ірпіня та методи роботи міської ради – гідний приклад для наслідування.

Так, за результатами проведеної зустрічі було прийнято рішення про спільне звернення до вищих органів влади щодо готовності до усіх форм і методів боротьби за право на свободу, на життя та розвиток преси в Україні. Аналогічне звернення підтримано і колективом районної газети «Вперед» (детальніше читайте на у друкованій версії за 20 квітня 2018 року).

Залиште свій коментар