За межами м. Роздільна знову горіло міське сміттєзвалище  

Мешканці районного центру продовжують потерпати від нестерпного запаху та димової завіси, що утворюється на місцевім полігоні твердих побутових відходів внаслідок горіння та тління сміття…

Суттєво ускладнюють ситуацію і локальні пожежі, які там виникають час від часу. Чергова така пожежа спалахнула вранці 14 листопада 2019 року. О  7:03 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру знову горить сміттєзвалище.

На місце виклику негайно прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. На момент прибуття пожежних на місце виклику на полігоні палали побутові відходи та опале листя. Пожежні швидко розгорнули рукавну лінію та подали на гасіння вогню пожежні стволи. Також, на допомогу рятувальникам була задіяна техніка КП «Роздільнянський міськводоканал» та СТОВ «Роздільнянське».

Понад десять годин знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати пожежу на площі 1000 м².

Імовірною причиною виникнення пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Загиблих та постраждалих – немає.

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області  

 

 

 

                                            

 

 

 

Залиште свій коментар