За чистоту і порядок!

У селі Нові Чобручі пройшов суботник.  Було прибрано дві лісосмуги, дитячий майданчик , пам’ятник загиблим воїнам. Хочу висловити слова подяки всім, хто брав участь у благоустрої нашого села.

Прикро, коли одні і ті самі люди з року в рік працюють, а інші лише спостерігають, або ще й критикують. На жаль, не всі відгукнулися на моє прохання взяти участь у масовому прибиранні. Часом люди забувають, що вони також живуть у цьому селі, що село – це наш дім, а кожна господиня знає, що до порядку завжди треба прикласти руки, а не зайві балачки і гарні лозунги.

Ще раз висловлюю подяку нашим активістам і ентузіастам, комунальному підприємству “Сількомунгосп” – хлопцям та дівчатам, бо без них ніяка справа не зрушиться з місця, дітям і батькам, чиї діти брали участь у прибиранні території.

Особливі слова подяки хочу висловити міському голові В.О. Шовкалюку, який, незважаючи на постійну зайнятість та велике навантаження, разом із дружиною також долучився до нашого заходу. Це тільки початок, наступного тижня, у суботу о 10.00 запрошую жителів села Старостине Чобручанського округу взяти участь у суботнику.

З повагою до вас – Василь МАТРОС, староста Чобручанського округу

 

 

Залиште свій коментар