З НАГОДИ 73-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ РОЗДІЛЬНОЇ

У спортивній залі школи-гімназії №1 м. Роздільна відбувся турнір з гандболу, присвячений 73-й річниці визволення нашого рідного міста від нацистських загарбників.  У ньому взяли участь команди з Іванівки, Шабо, Біляївки, Одеси, команди «Роздільна-1» та «Роздільна-2». Ігри були цікавими та напруженими. Гандболісти прагнули продемонструвати всю свою спортивну майстерність  та здобути перемогу.  Однак, в результаті це вдалося команді з Іванівки, які, власне, й посіли перше місце. Другими стали учасники турніру з Одеси, третіми – гравці «Роздільної-2».

Переможці отримали Кубок, призери – грамоти та медалі. Усіх присутніх щиро привітав міський голова В.О. Шовкалюк, який побажав усім успіхів на спортивній стежині, а Роздільній і її жителям – процвітання та добробуту.