З ЛЮБОВ’Ю ДО ЛЮДЕЙ, З НАДІЄЮ НА ЖИТТЯ

З квітами в руках, усміхнені і радісні, учні повернулися до школи, а першокласники святкували День знань вперше. Наймолодших школярів гостинно зустрічала вся шкільна родина. Маленькі та нерішучі першокласники урочисто увійшли до країни Знань. Цьогоріч Виноградарська ЗОШ відзначала 30-ту річницю нової споруди школи. І символічно, що на свято завітали випускники минулих років, гості зі своїми подарунками.

Щирі слова подяки висловлюємо усім учасникам навчально-виховного процесу за надання матеріальної допомоги для ремонту, забезпечення обладнанням та підготовці школи до нового навчального року батькам та колишнім випускникам. Зі словами вдячності звертаємось до вчорашніх школярів, випускників 1992 року, а саме: Олег Алєнічев, Олег Балан, Ганна Баранова, Сергій Громовенко, Олена Давидченкова, Вадим Єпур, Сергій Колін, Віктор Кулацький, Дмитро Кравцов, Віталій Кіфорук, Інна Катерова, Дмитро Павлов, Сергій Поліщук, Ірина Стецюк, Олена Соломка, Світлана Южиця (класний керівник В.А. Майдан), за оригінальний подарунок рідній альма-матері на згадку про себе – «Шкільну зупинку». Тепер учні мають можливість чекати шкільний автобус в добре облаштованій зупинці, сховавшись від дощу чи снігу.

Низький уклін вам, шановні добродії, від педагогічного та батьківського колективу Виноградарської ЗОШ. «Праця не тільки там, де людина сіє хліб , або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає “поміж рядків” її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу”. Саме ці рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу школі. Ваша підтримка — свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Адміністрація Виноградарської ЗОШ.

 

Залиште свій коментар