З днем святого Миколая, роздільнянці!

З 16 грудня у фойє  районного  Палацу культури запрацювала резиденція святого Миколая, а 19 грудня, у сам день цього святого, там відбувся яскравий концерт для  дітей, за участі колективів районного Палацу культури та дитячої школи мистецтв. В ході заходу діти мали нагоду поринути в атмосферу зимового настрою та передчуття казки, побачити святого Миколая, який усім наприкінці роздавав подарунки та дозволяв сфотографуватися.

Також святкові заходи відбулися у населених пунктах всього Роздільнянського району. На відео нижче запис святкування у Будинку культури с. Яковлівка, за участі учнів початкової школи цього села. 

Крім того, традиційно, 19 грудня, у День святого Миколая представники Роздільнянського райкому профспілок працівників держустанов відвідали притулок «Теплий дім» з подарунками та привітаннями.

Вихованці закладу підготували яскравий невеличкий концерт з піснями та віршами. Гості: голова райкому Андрій Тегляєв, скарбник Людмила Бесараба та голови первинних профспілкових організацій м. Роздільна, сел. Лиманське та с. Кучурган – Олександр Соловйов, Вікторія Алєксанова і Людмила Пономарьова, від імені святого Миколая, представниками якого вони були цього дня, подякували дітям за теплу святкову зустріч, вручили солодощі та іграшкові набори.

Залиште свій коментар