З Днем села Кучурган

Шановні землякі! У житті кожної людини буває багато свят: родинних, релігійних та загальнодержавних. Але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Престольний празник є одним з таких свят.
Щиро вітаємо з Днем села Кучурган! Це свято важливе для кожного, хто безмежно любить свою маленьку батьківщину, хто не покинув рідне село. Хто живе в інших місцях, але серцем залишається у краї свого дитинства і юності, пам’ятаючи його неповторну красу.
Славиться Кучурган привітними, добрими та гостинним людьми, господарями, які вміють працювати в полі, в тваринництві, в освітніх закладах і звичайно в мистецтві. А останнім часом і на непростій волонтерській ниві задля забезпечення наших воїнів – земляків, щоб вони відчували, що дома про них турбується, пам’ятають і чекають. Щиро дякуємо всім за небайдужість та наполегливу працю, за щирі серця та любов до рідної землі.
Від усієї душі зичу всім родинам міцного здоров’я, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай Кучурган процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, єднаючи всіх нас у згуртовану громаду.
Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.
Молимося за наших захисників. Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів!
Вірю, що в наступному році храмове свято ми будемо святкувати в незалежній, вільній, квітучій Україні!
З повагою,
Світлана ВЕЛИЧКО,
депутат Роздільнянської районної ради

Залиште свій коментар