З Днем мобілізаційного працівника!

Сьогодні, 17 березня, в нашій країні відзначають День мобілізаційного працівника, який встановлений наказом Міністра оборони України від 26.09.2016 №497 “Про встановлення Дня мобілізаційного працівника” у Збройних Силах України. До 2016 року свято відзначалося 14 вересня, починаючи з  2000 року.

Не можна позитивно не оцінити  значимість  мобілізаційних органів на всіх рівнях, важливість їх організаційно-штатної, обліково-призовної та мобілізаційної роботи з комплектування військ особовим складом, а також  вагомої  участі в плануванні матеріально-технічного забезпечення основних мобілізаційних заходів під час воєнного стану в Україні.

Ваша повсякденна наполеглива праця характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу в ці складні для держави дні.

В той же час мобілізація — це не тільки про військові дії. Коли стаються великі стихійні лиха чи техногенні катастрофи, також постає питання  мобілізації фахівців і мирного населення. Обліком   кадрів і забезпеченням їх явки в моменти необхідності, в тому числі й для проведення навчань, якраз і займаються службовці, чиє свято країна сьогодні відзначає.

Тож, бажаємо військовослужбовцям, працівникам мобілізаційних відділень  територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, зокрема, Роздільнянського району, міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої незалежної України. Щиро вітаємо всіх причетних з професійного святом!

Залиште свій коментар