З червня 1 у спеку вантажівкам заборонять рух державними дорогами

Від 1 червня для вантажівок рух державними дорогами у спеку буде заборонений, повідомляє “Радіо Свобода” за посиланням на  «Укравтодор».

«Нагадуємо громадянам про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування», – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

В «Укравтодорі» додали, що заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж сім тонн.

Винятки робитимуть для вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Рух обмежуватимуть у денну пору доби при температурних показниках повітря вище від +28 градусів за Цельсієм.

Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу, додали в «Укравтодорі».

Коментарі

  • Мила

    У пресслужбі зазначили, що сезонні обмеження руху великовагових автомобілів у денну пору вводяться щороку на початку літа для збереження доріг загального користування. На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Залиште свій коментар