З 31 жовтня Київ переходить на е-квиток: як придбати і скільки коштує

У Києві міський транспорт з 31 жовтня переходить на електронний квиток – е-квиток. Про це повідомляє УКРІНФОРМ, з посиланням на пресслужбу КМДА.

“Із 31 жовтня Київ переходить на е-квиток. Наразі придбати його можна на станціях київського метрополітену («Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Акедеммістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» та «Почайна»), в Особистому кабінеті киянина, у мобільному додатку KyivSmartCity, у терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click, KyivPayBot у Телеграм та Facebook або KyivMetroBot у Телеграм та Facebook”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що поповнити е-квиток можна буде за допомогою мобільних додатків «Приват 24», «Ощад 24/7» або в терміналах самообслуговування КП «ГІОЦ», Приватбанку, Ощадбанку та на порталі EasyPay.

“Зручною заміною жетонів та разових квитків стануть також квитки з QR-кодами, єдині для всіх видів транспорту. Їх можна буде придбати у боксах самообслуговування та касах київського метрополітену”, – додали в КМДА.

Щоб користуватися е-квитком, спершу пасажир купує QR-квиток або транспортну картку, яку варто зареєструвати в кабінеті користувача. Це і є е-квиток, який надалі можна поповнювати.

Громадський транспорт обладнано валідаторами – спеціальними зчитувальними пристроями. Їх можна знайти біля дверей та всередині салонів громадського транспорту. Пасажиру достатньо просто піднести транспортну карту або QR-квиток до валідатора – проїзд оплачено. Контролери будуть мати спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка.

Тарифи при придбанні поїздок на транспортну карту Kiev Smart Card:

1-9 поїздок – 8 грн за квиток;

10-19 поїздок – 7,70 грн;

20-29 поїздок – 7,40 грн;

30-39 поїздок – 7,10 грн;

40-49 поїздок – 6,80 грн;

50 поїздок – 6,50 грн.

УКРІНФОРМ.

Залиште свій коментар