З 1 травня продовольчі ринки Роздільнянського району відновлюють роботу

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ПРИХОДЬКА від 30 квітня 2020 року:

Дорогі роздільнянці!

Вкотре звертаюсь до вас з метою інформування щодо ситуації із коронавірусом та життя району в карантинних умовах.

Як ми раніше повідомляли, під час Великодніх свят на території нашого району було виявлено три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З метою встановлення діагнозів контактних осіб, до Одеського лабораторного центру було відправлено біологічний матеріал 83 осіб, які мали ризик зараження СОVID­19. Для його збору було здійснені виїзди мобільних бригад медиків по району. Для забезпечення транспорту пальним оперативно було скликано бюджетну комісію районної ради та виділено 20 тисяч гривень. Всі отримані відповіді тестів ­ негативні. Тобто, наразі на Роздільнянщині відсутні лабораторно підтверджені факти захворювання на коронавірус.

Щодо трьох осіб, які мали лабораторно підтверджене захворювання на СОVID­19, то повторні їх тести показали негативний результат. Це свідчить про те, що хворі пройшли відповідний  курс лікування та успішно побороли недуг. Дякуємо нашим медикам за професійність та відповідальність.

Також хочу довести до вашого відома інформацію щодо відновлення роботи  продовольчих ринків на території району. У зв’язку з актуальністю даного  питання  для  нашого  міста, 28 квітня відбулася зустріч з керівництвом та підприємцями ринку, участь у якій взяв і начальник  районного управління Держпродспоживслужби Олег Гнисюк. Вже наступного дня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про відновлення роботи низки продовольчих ринків, серед яких і роздільнянські.

Для цього райдержадміністрацією, спільно із Держпродспоживслужбою, були направлені відповідні клопотання до вищих органів влади, щоб саме наші ринки увійшли до переліку тих, які підпадають під відкриття. Так, відповідно до рішення районної комісії ТЕБ та НС, продовольчі ринки Роздільнянщини з 1 травня відновлюють свою роботу, однак з обов’язковим дотриманням санітарних вимог. Одними із ключових є: масочний режим, наявність антисептичних засобів, регулярна дезінфекція, дотримання дистанції між робочими місцями продавців не менше трьох метрів та наявність захисних екранів між продавцями і покупцями.

Ще раз звертаюсь до кожного підприємця та покупця з проханням: не підведіть нас, виконуйте карантинні норми, щоб запобігти поширенню коронавірусу в нашому районі та не допустити повторного закриття ринків! Ми зробили все для того, щоб базар запрацював, а тепер ви маєте показати, що ви свідомі і здатні дотримуватися елементарних заходів безпеки.

Бережіть себе та оточуючих і будьте здорові!

Сергій ПРИХОДЬКО,

голова райдержадміністрації

 

 

 

Залиште свій коментар