Юні футболісти з Степанівської СТГ підкорили серця Закарпаття: дружба, спорт та незабутні враження

З чергових змагань повернулись юні футболісти Степанівської сільської територіальної громади з тренером, директором КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Романом Ганганом. Цього разу «ЮНІОРи» побували у селищі Воловець Закарпатської області.
Суперниками наших юнаків стали 12 дуже сильних команд із дитячих спортивних шкіл Київщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини. Футбольні матчі у форматі 11х11 проходили у складних погодних умовах, хлопці грали на полі, яке щодня розмокало під холодним дощем. На жаль, цього разу «ЮНІОРи» не посіли призових місць, але вкотре показали видовищну гру, вразивши суддівську колегію майстерністю, гарною грою та патріотизмом.
Між футбольними матчами наші юнаки побували у незабутньому місці – аквапарку «Карпатія», де для них було безліч розваг: атракціони, водяні горки, басейни-джакузі, у тому числі із дуже корисною для здоров’я термальною водою. Отож, поїздка зарядила енергією, залишила по собі море вражень та позитивних емоцій.
Щира вдячність за вагому допомогу в організації поїздки та спонсорську допомогу Степанівському сільському голові Наталії Бараненко, приватним підприємцям Кобі Хомерікі, Олександру Станішевському, Іллі Келлеру, представнику батьківського комітету Ігорю Хоронжуку. Завдяки фінансовій підтримці спонсорів вдалось перекрити додаткові витрати під час поїздки.
Окрема подяка батькам за те, що у такий непростий час знайшли можливість зібрати дітей на змагання. Тренеру, директору КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Роману Гангану дякуємо за взяту на себе відповідальність за дітей у поїздці та організацію активного відпочинку.
Слава Збройним Силам України, завдяки яким наші школярі мають можливість подорожували Україною.
Діти – наше майбутнє! Тож, робимо це майбутнє щасливим!
Юлія ГАНГАН,
провідний спеціаліст з питань інформаційної політики Степанівської сільської територіальної громади

Залиште свій коментар