Юні футболісти Роздільнянщини – знову з перемогами

У музеї історії одеського футболу підбили підсумки футзального сезону серед юнаків. Всі команди-призери та лауреати Чемпіонату Одеської області були нагороджені Кубками, дипломами та іншими призами. 

 В числі гравців одеської команди «Чорне море» майстерно виступають юні роздільнянці. Зокрема, в категорії «U-13» команда посіла перша місце цьогорічного Чемпіонату. Серед переможців – Нікіта та Марк Тегляєви, а також Максим Філімоненко, якого, за підсумками, відзначили як кращого гравця.

Офіційна церемонія нагородження зібрала юних футболістів з усієї гобласті. Їх нагороджували президент ООАФ І.М. Калінін, член виконкому ООФА Г.Є. Біберган, виконавчий директор ООФА І.В. Покарінін, голова комітету юнацького футболу ООФА О.А. Гай, видатні ветерани «Чорноморця» Валерій Поркуян і Петро Найда, а також чемпіон України з футзалу у складі легендарного одеського «Локомотива» Володимир Трибой і діючий гравець команди Екстра-ліги, який представляє одеський «Епіцентр К Авангард», Сергій Коваленко. У своїх виступах та привітаннях юним футболістам вони відзначали, наскільки важливим є заняття спортом та здоровий спосіб життя. Крім того, звернули увагу, що в Європі шлях до великого футболу часто розпочинається саме з футзалу. Тож, побажаємо роздільнянським футболістам ще більших здобутків у цій прекрасній грі.

Наш кор.

Залиште свій коментар