ЄВРО-2024: Україна – Словаччина

Збірна України з футболу продовжує виступи на чемпіонаті Європи-2024. Наступним у календарі “синьо-жовтих” на Євро-2024 з футболу стане матч Словаччина — Україна.

Україна стартувала на Євро-2024 з розгромної поразки від Румунії з рахунком 0:3. Натомість Словаччина сенсаційно обіграла Бельгію (1:0) та стала ще одним з лідерів групи.

Матч Україна — Словаччина відкриватиме програму ігрового дня на чемпіонаті Європи з футболу. Розклад матчів Євро-2024: у восьмий змагальний день відбудуться три поєдинки.

Словаччина — Україна: до заявки на поєдинок другого туру Євро-2024 з футболу увійшли всі 26 гравців “синьо-жовтих”. При цьому участь деяких гравців під питанням: захисник Віталій Миколенко лише повернувся до загальної групи, тоді як півзахисник Віктор Циганков — навпаки займався за індивідуальною програмою.

Україна — Словаччина: де дивитись матч Євро-2024 з футболу

Де дивитись матч Україна — Словаччина? Матчі збірної України з футболу, Україна — Словаччина трансляція — на місцевих телеканалах Суспільного (на T2, кабельних мережах та IPTV, крім OTT-платформ).

Словаччина — Україна: результат матчу внесе корективи у положення команд в групі Е. Турнірна таблиця Євро-2024: українці займають останнє місце, а словаки — друге перед очним поєдинком.

Початок Україна — Словаччина (футбол) о 16:00 за київським часом. Розклад матчів Євро-2024 передбачає, що після Словаччина — Україна відбудуться ще два поєдинки у групі D.

Джерело

Залиште свій коментар