Єреміївські школярі зібрали гроші на дрон для ЗСУ

КОЛИ колядують діти, світ стає добрішим, душа наповнюється радістю та милосердям, в очах бринять сльози, бо лунає колядка з дитячих вуст, сповіщаючи про Різдво Христове.


26 грудня до Роздільної прибули колядники з Єреміївського ліцею. З Різдвяними вітаннями діти завітали до редакторки Роздільнянської районної газети «Вперед» Наталії Буковської, очільника Роздільнянської громади Валерія Шовкалюка, директора Роздільнянського центру освіти Миколи Сухого, заступниці начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Наталії Шличок. До цього вертеп обійшов оселі Єреміївського старостату.


Господарі дякували учням за святкову коляду та щедро донатили, поповнюючи збір коштів на допомогу Збройним Силам України.


Була приємно вражена і розчулена до сліз, бо до Роздільної приїхали дітки об’єднання «Шкільна історія» Єреміївського ліцею, які напередодні колядували у себе в селі на допомогу ЗСУ. Школярі обійшли декілька державних установ міста та району. Величезна подяка вчителям, батькам за виховання патріотизму, поваги, шани до тих, хто зараз ціною свого життя виборює нашу свободу і незалежність. А дітям окрема подяка і вдячність за їхню свідомість, вмотивованість і розуміння тих подій, які зараз відбуваються, – відзначила на своїй сторінці волонтерка, консультантка БО «Міжнародний благодійний фонд «Рух Відбудови України» Ірина Царюк.


Кошти в сумі 12000 грн  діти передали волонтерці, а та, в свою чергу, Катерині Ножевниковій («Корпорація Монстрів»), з яких планується придбання FPV-дрону нашим захисникам від Єреміївського ліцею.
Наш кор.

Залиште свій коментар