Яскравий святковий день учнів Степової ЗОШ

По завершенню навчального року,  на відзнаку Міжнародного дня захисту дітей значна група учнів Степової ЗОШ: кращих у навчанні, активістів різноманітних заходів освітньо-виховного процесу, учасників районних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів-фестивалів, предметних олімпіад, спортивних змагань  разом з вчителями Гончарук Н.А., Кащей І.О., Дерменжи Ю.О. виїхали на екскурсію до м.Одеса.

Приїхавши до міста, діти відразу занурилися  в атмосферу свята: навколо маси життєрадісних людей, школярів,  випускників і скрізь – музика, пісні, танці, веселощі.

Враження від прогулянок – Приморський бульвар, Дерібасівська, Потьомкинські  сходинки, морвокзал, експозиції відвіданих музеїв, перевищували емоції, почуття радості, щастя.

Діти  повернулися додому  щасливі, натхненні, очі випромінюють  радість. За їх висловами цей день один з найкращих. А для нас, батьків, це – щастя, коли щасливі діти!

Організовано поїздку за сприянням  та спонсорською допомогою  народного депутата України  О.С.Пресмана  і участю Степового сільського голови Кот С.В.

Тож, щиро дякуємо шановному Олександру Семеновичу Пресману за надану можливість  нашим дітям так цікаво, змістовно, яскраво провести цей святковий день: розширити кругозір, розвинути інтереси, набути нових знань.  Також   спасибі і Степовому сільському голові Кот С.В. за підтримку і участь   в проведенні цієї екскурсії.

Бажаємо Вам  здоров’я, подальших успіхів у вашій відповідальній роботі і благочинних справах!

З повагою батьки учнів Степової ЗОШ:

Гончарук О.В., Золіте Т.М., Михєєва С.Л.,

 Решетняк Д.В.,  Котовська А.В.

 

 

 

Залиште свій коментар