Яскравий подарунок Роздільній від тенісистів

Днями у спортивній залі міської ЗОШ № 4 відбулись III обласні змагання з настільного тенісу серед чоловіків, присвячені Дню міста Роздільна. Роздільнянська територіальна громада відкрила двері гостям з Подільського, Білгород-Дністровського, Окнянського та Арцизького районів. Роздільнянська команда змагалась двома складами, загалом шістьма командами чоловіків.

Яка різниця між попередніми обласними змаганнями та нинішніми? Перше – через COVID-19 два роки взагалі не змагались, друге – в положенні попередніх змагань допускались до участі спортсмени віком 18 і старші, тепер – без вікових обмежень. Це дало змогу юнакам виступати на обласному рівні і показати свою майстерність. Першим етапом змагань була командна першість, другим – особиста. Командна першість – показник рівня настільного тенісу Одеської області в містах та районах, бо склад команди – 5 гравців, проте багато важило місце в жеребкуванні.

Підсумки жеребкування дали змогу роздільнянцям мати перевагу над суперниками з клубу Сергіївки Білгород-Дністровскового району з підсумковим рахунком 3:2. Отже, роздільнянці перемогли.

Командні місця розподілились так: I місце – Роздільна (перша), II місце – Білгород-Дністровський, III місце – Подільськ, IV місце – Роздільна (друга), V місце – Окни, VI місце – Арциз.

Змагання цим не завершились. Тривав запис для участі в наступній особистій першості. 32 учасники змагались за олімпійською системою, де брали участь юнаки: призер України у командному заліку Вадим Умніков з Роздільнянської ДЮСШ та член збірної команди серед юних спортсменів дванадцятирічна Марія Гадзинська з Окнянської ДЮСШ. Ці двоє юних спортсменів до фіналу подолали конкурентів, які кілька років поспіль займали призові місця – Олександра Бобиренка та Георгія Корнієнка. Отож, вершину подолано, до фіналу особистої першості увійшли Вадим Умніков та Марія Гадзинська. Перемогу у фіналі з рахунком 3:1 отримав Вадим. Він став переможцем в особистій першості серед чоловіків.

Наразі Вадим Умніков, вихованець Роздільнянської ДЮСШ, мешканець Новоборисівської сільської ради, готується до чемпіонату Європи з настільного тенісу. Бажаємо юному спортсмену успіхів у його спортивній кар’єрі.

Дякуємо за підтримку в організації змагань президенту дитячого клубу з настільного тенісу Івану Заборею, та особливо – Новоборисівській сільській раді.

Георгій Новаченко, головний суддя змагань

Залиште свій коментар