Ярмарок вакансій

У Роздільнянській районній філії Одеського обласного центру зайнятості у рамках обласного марафону відбувся Ярмарок вакансій за участі і сприяння районної військової державної адміністрації, територіальних громад, роботодавців, ЗМІ.

На Ярмарок, з метою об’єднання інтересів роботодавців і шукачів роботи, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, було запрошено представників підприємств, які мають вакансії. Це: Одеська дирекція АТ «Укрпошта», КУ «Роздільнянський центр освіти», «Роздільнянська дистанція колії» РФ «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», СТОВ «Роздільнянське», КНП «Роздільнянський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня», ТОВ «Ліманет» та інші. Присутнім було запропоновано низку актуальних вакансій: листоноша, оператор поштового відділення, бухгалтера, зоотехнік, начальник охорони, монтер колії, психолог, юрист, менеджер по роботі з клієнтами, оператор call-центру та інші.

Немає опису.

Загалом більше семи десяти осіб, які шукають роботу, відвідали Ярмарок. Були серед них і внутрішньо-переміщені особи, які наразі потребують особливої уваги і підтримки.

Виконуюча  обов’язки директора Роздільнянської РФ Катерина Кайданович, виступаючи перед присутніми, наголосила на важливості співпраці центру зайнятості та роботодавців задля задоволення потреб шукачів роботи. Вона розповіла й про Одеський ЦПТО, де безробітні мають можливість отримати актуальні на ринку праці робочі професії.

Після реєстрації та розміщення учасників, відбулася презентація кожного підприємства з наданням шукачам розширеної інформації щодо роботи установ, умов праці, заробітної платні, соціальних гарантій тощо.

Для безробітних, яких зацікавили вакансії, відбулася співбесіда з роботодавцями з метою відбору майбутніх працівників. У співбесідах безпосередньо брала участь  в.о. директора Катерина Кайданович, яка надавала слушні рекомендації та консультації з питань кадрового підбору.

Під час заходу спеціаліст відділу по роботі з роботодавцями Вікторія Постольнік обговорила з роботодавцями можливі варіанти задоволення кадрової потреби, зокрема можливість організації стажування на підприємстві деяких претендентів на роботу.

Наприкінці Ярмарку вакансій присутні висловила надію, що цей захід буде черговим успішним кроком до вдалого працевлаштування шукачів роботи.

Наш кор.

Залиште свій коментар