Яковлівка – володарі Кубку району з футболу

Традиційно, в День Незалежності на районному стадіоні “Спартак” відбувся розіграш Кубку району з футболу, який зібрав повні трибуни вболівальників.

Як і анонсувалось у попередньому номері нашої газети, в запеклій боротьбі зустрілись однаково сильні футболісти Яковлівки та Єреміївки. Про рівність сил команд свідчив нічийний рахунок (0:0) протягом обох таймів. У додатковому часі – теж жодного голу. Тож, сильніших визначила серія пенальті. Перемогу виборола ФК “Яковлівка”.

Для яковлівських футболістів ця подія стала довгоочікуваною – команда вперше за останні 17 років стала володарем Кубку району. А присвятили вони перемогу пам’яті спортивного наставника багатьох поколінь яковлівських спортсменів, досвідченого тренера, вчителя фізичної культури Яковлівської школи Олександра Григоровича Щербатюка, який пішов у Вічність у 2017 році.

У ході матчу були визначені та нагороджені кращі гравці – Вадим Якубяк з ФК “Яковлівка” та Дмитро Гнатюк з ФК “Єреміївка”.

Футболісти команди-переможниці дякують за спонсорську допомогу в розіграшу Кубку району Олексію Ключникову та за підтримку – всім вболівальникам.

Роман ГАНГАН.

Залиште свій коментар