Як відзначили Міжнародний день прав людини у Єреміївському НВК

10 грудня в Єреміївськму НВК стартував тиждень права, присвячений Міжнародному дню прав людини.

Зранку був проведений усний журнал «Правовий вісник» для учнів старших класів, які  підготували учні 9 класу Устіч Костянтин, Федорович Стас, Поліщук Євген, Жезняк Сергій, Куява Анна та їх класний керівник Любкевич Ірина Іванівна.

Присутні були ознайомлені з історією виникнення правових відносин у різних державах світу, функціями ООН, правами людей і правами дитини. Присутні переглянули відео-презентації з історії виникнення та розвитку прав людини в світі та Україні.

У цей же день відбувся правовий турнір присвячений прийняттю Декларації прав людини. Він відбувся між учнями  дев’ятих класів Єреміївського НВК та Бурдівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Гостей на цей раз зустрічала Єреміївка.

Турнір пройшов у дружній атмосфері.

Відкрили захід вчитель історії та права Лотиш Людмила Федорівна та учні 8 класу Лотиш Ілля та Лазор Катерина,  які були ведучими протягом всього турніру.

Під час заходу  лунали пісні, вірші про найвищу цінність кожного суспільства-людину, неповторність ії життя та про не від’ємні права кожної людини (учні 3-4 кл., 8 клас).

Після виступу дітей, привітати команди вийшла справжня Богиня Правосуддя- Феміда – Єременко Маргарита. Дівчина віднеслася до своєї ролі дуже серйозно та відповідальною.  Вона побажала усім служити своїй державі, шанувати закони. Жити за правилами , і,  звичайно, побажала гарної гри та успіху.

Команду «Справедливці» (Бурдівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) представляли наступні учні-Макійчук Ксенія, Чуваха Євген, Смирнова Галина, Переверзєв Микола,  Степаненко Микита. Вчитель- Мельничук Олена Дмитрівна.

«My way»-таку креативну назву обрали для своєї команди Устіч Костя, Поліщук Євген, Федорович Стас, Жезняк Сергій, Куява Анна (Вчитель-Лотиш Людмила Федорівна) (Єреміївський НВК)

Програма турніру була цікавою і насиченою. Діти підготували привітання , девіз, плакати та емблеми. Правова розминка свідчила про якісні  знання учнів з основ правознавства

У програмі були юридичні анаграми, правові задачі, ігри «Цифри», «Чорна скринька», «Крокодил», змагання «відбий удар».

Закінчили турнір музичною скринькою. Цей тур підніс настрій кожного присутнього на заході..

З невеликим розривом перемогла команда «My way»  Єреміївського НВК. Були нагороджені найактивніші учасники турніру-Устіч Костянтин і Поліщук Євген, Макійчук Ксенія , Переверзєв Микола.

Усі отримали величезне задоволення від побаченого і почутого. Діти збагатили свої знання отримали досвід командної гри, відчули себе справжнім патріотами та знавцями прав і свобод людини.

Дякуємо усім учасникам та організаторам такого цікавого заходу.

Тарануца Валентина Миколаївна

Залиште свій коментар