Як у Яковлівці Старий Новий рік зустрічали, відео та фото

У Яковлівській сільраді, де особливо цінують українські традиції, гучно стрічали Старий Новий рік. Морозного сонячного недільного ранку чисельна місцева громада та гості села зібралися на його околиці, прихопивши різне зимове знаряддя – лижі, скейт-борди, санчата тощо. Тут відбулося відкриття символічного міні-гірськолижного курорту «Яковель». Місцевий мешканець, досвідчений інструктор з лижного спорту Петро Шумейко разом з помічниками-односельчанами облаштували тут невеликий підйомник для лижників. Дружньою сільською родиною на гірці були накриті столи із різними зимовими смаколиками, якими пригощали всіх бажаючих.
З нагоди цієї пам’ятної для нашого села події сільський голова Валентина Павличенко вручила організатору заходу Петру Шумейку грамоту від сільради, а також грошову допомогу на розвиток символічного зимового міні-курорту від себе особисто.

Приємним сюрпризом для присутніх стали гості – школярі-старшокласники, які завітали з Маланкою, Василем, Козою та іншими героями-символами свята, щедрували та рясно посівали всіх, бажаючи здоров’я, миру, добра та всіляких гараздів.

А вже наступного дня, на Василя, гучні гуляння були влаштовані у місцевому Будинку культури. Завідуюча клубом Тетяна Айдарашвілі та художній керівник Олена Процюк підготували цікаву розважальну програму, учасниками якої стали сільські діти. Всіх присутніх на святі щедро пригощали різними смаколиками.

Залиште свій коментар