Як працює російське ІПСО, або хто підставив українського полковника СБУ?

Сьогодні 11.03.2022 року однією з новин дня від українських блогерів та телеграм каналів є новина про те, що в Києві був ліквідований член російської ДРГ – колишній заступник начальника СБУ Київщини Дмитро Дем’яненко.

Просте ствердження, яке не викликає сумнівів у пересічного споживача інформації. Без доказів, без фактажу, а просто був ліквідований…

При цьому це подається майже, як крок, який наближає Україну до перемоги.

Розберемось в цій ситуації більш детально.

Наші інсайдери в правоохоронних органах повідомляють, що бійці оболонської ТРО отримали від неперевіреного джерела інформацію, щодо пересування містом Київ членів ДРГ на двох автівках. Однією з яких (чорна TOYOTA Camry) містом зі службових питань пересувався український військовий контррозвідник.

Зазначеним ТРО спільно з полком поліції особливого призначення «Київ» та полком поліції «Миротворець» під загальним керівництвом колишнього заступника начальника Управління державної охорони України генерала Володимира Дахновського та безпосереднім керівництвом заступника командира полка “Київ-1” підполковника поліції Вадима Третяка була розроблена спеціальна операція із затримання осіб, які пересуваються вказаною автівкою.

Силами поліції було зафіксовано рух Тойоти вулицями міста і 09.03.2022 о 17 годині 02 хвилини в районі вул. Садової, 120 було розпочато затримання вказаного автомобіля та Дмитра Дем’яненка, який на той час в ньому пересувався. Автомобіль Дем’яненка зупинився по команді з поліцейського автомобіля на узбіччі та дві поліцейські машини розташувалися перед та поза його автомобілем. Далі один з поліціянтів припускається фатальної помилки та при підході до машини здійснює постріл з необережності, після чого інші поліцейські відкривають шквальний вогонь по автівці Дем’яненка, при цьому розстрілюючи разом з Тойотою свою автівку та один одного.

У підсумку: полковник Дем’яненко розстріляний в притул і загинув, поліцейські поранені в наслідок дружнього вогню, службова автівка поліції розстріляна самими ж співробітниками поліції, керівник операції Дахновський помер через дві години після операції через серцевий напад, ДБР шукає винних у пригоді, докази причетності Дем’яненка до розвідувально-підривної діяльності відсутні.

Проте в розпорядженні є й інші факти, Дем’яненко це – син, чоловік, батько трьох дітей, киянин, який не полишав місто з дня початку війни, офіцер, який сумлінно виконував свій обов’язок та займав одне з провідних місць в організації оборони Києва, учасник бойових дій на сході України.

Керівники операції з затримання Тойоти банально повелися на російську інформаційну спецоперацію, не перевірили отримані дані та втягнули справжніх захисників Києва та України бійців ТРО та чесних поліцейських у завідомо погано сплановану та організовану спецоперацію. Тепер же ж зазначені керівники, аби прикрити свої трусливі дупи розганяють інформацію, яка порочить чесне ім’я Дем’яненка та через підконтрольні ним канали повідомляють, що він був нібито членом ДРГ.

При цьому замовчуючи той факт, що орієнтування на другу машину було також на машину Дем’яненка, а джерело своєї інформації вони назвати так і не спромоглися.

А якби Дмитро віз в машині своїх дітей з дружиною на задньому сидінні, щоб тоді було? Ми можемо робити ще багато припущень, але ви можете зробити свій власний висновок, передивившись відео зі звуком.

Думайте!

P.S. прощання з загиблим полковником української спецслужби відбудеться 12.03.2022 о 10-00 у Військово-медичному управлінні СБУ по вулиці Липській, о 13-00 Дмитра поховають на Байковому кладовищі.

Війна, у тому числі інформаційна, бере своє…

Джерело: Служба безпеки України

Фото взято з Інтернету

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар