Як активісти перекривали рух автотранспорту біля тунелю у с. Павлівка

День Гідності та Свободи, який відзначався в Україні 21 листопада, активні мешканці сіл, що розташовані вздовж автодороги Р-33 Вінниця – Кучурган (між населеними пунктами Павлівка, Степанівка, Милолюбівка), відзначали по-своєму. І це не дивно, адже їх точка кипіння досягла свого апогею.

Про критичний стан цієї дороги неодноразово йшлося на сторінках нашого часопису. Цю ділянку на минулій сесії депутати райради визнали аварійною та непридатною для подальшої експлуатації, після чого були направлені листи до Кабінету Міністрів України та Служби автомобільних доріг. Нещодавно, за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 900 тис. грн, був розпочатий поточний дрібний ремонт у районі с. Степанівка. Однак техніка швидко зникла, не закінчивши роботу. Це і обурило місцеву громаду та спонукало їх зібратися біля тунелю у с. Павлівка, що призвело до стихійного перекриття дороги. Рух машин був зупинений, пропускали лише швидку допомогу та автотранспорт з дітьми.

20161121_113505

Такі дії мітингувальники пояснили бажанням домогтися  ремонту хоча б вкрай поганих ділянок автотраси. Поспілкувалися із громадянами, які зібралися на автодорозі, в.о. голови райдержадміністрації Д.О. Цибенко, Степанівський сільський голова С.П. Щербакова, депутати райради та інші. Однак настрої людей не змінилися. Були зібрані підписи з метою подальшого просування даного питання.

Пізніше до мітингувальників прибув голова районної ради Ф.В. Сігал, який домовився провести зустріч з активом протестуючих у вівторок, 22 листопада, в стінах районної ради, на яку були запрошені й представники Облавтодору. Однак досягнуті домовленості не переконали людей. Вони провели всю ніч біля тунелю, тримаючи дорогу перекритою. Наступного дня по-обіді до людей, окрім керівництва району, сільських голів та депутатів районної та місцевих рад, прибули представники Облавтодору та підрядної організації. Людям пропонували припинити блокувати рух у районі тунелю, переконуючи, що через два дні прибуде техніка для ремонту вкрай поганих ділянок доріг.

Мітингувальники надали згоду на розблокування дороги. Однак, у разі, якщо ремонтні роботи не розпочнуться в п’ятницю, то вже в суботу вони зобов’язуються знову перекрити рух, але в більших масштабах.

Після спілкування з представниками Облавтодору та підрядної організації люди почали розходитися, рух машин відновився.

Наш кор.

перекрытие дороги с. павловка

перекрытие дороги с. павловка

перекрытие дороги раздельная - лиманское

Відео за темою також розмыщені на нашому сайті.

Залиште свій коментар