Храмове свято – Різдво Пресвятої Богородиці у с. Новоукраїнка

У Новоукраїнській церкві Святого Різдва Богородиці відзначили храмове свято.

Цього року вперше у Новоукраїнському храмі Різдва Пресвятої Богородиці відзначали храмове свято за новоюліанським календарем – 8 вересня. Нагадаємо, раніше його відзначали 21 вересня. На відзначення свят за новим календарем Українська греко-католицька церква та Православна церква України перейшли з 1 вересня 2023 року.

Радість престольного свята зі святими отцями розділили прихожани церкви. Храм Святого Різдва Богородиці в Новоукраїнці заслуговує окремої уваги. Адже за радянських часів церква була зруйнована, але в пам᾽яті сельчан вона існувала. Щойно часи змінилися жителі Новоукраїнки, вихідці села та інші небайдужі меценати взялися до справи відбудови храму, яка триває багато років. І от сьогодні храм виглядає як і належить святому місцю: красиво та охайно. В цьому велика заслуга  його настоятеля, отця Олега Свиридюка, та всіх прихожан.

Після святкової літургії отець Олег Свиридюк спільно з настоятелем Болградського храму Успіння Пресвятої Богородиці Володимиром Кошарко та настоятелем Єгорівського храму Св. Георгія Переможця звернулися до вірян з вітальними словами, побажали якнайшвидшої перемоги України та миру.

Залиште свій коментар