Ходити заново можливо

НЕЩОДАВНО на сторінках газети розповідала про складну життєву ситуацію, яка спіткала жительку села Кучурган. У результаті аварії вона отримала страшні травми, позбавилася здатності пересуватися та й взагалі – життя цієї жінки висіло на волосинці.

         Однак знайшлися добрі люди, які в скрутну хвилину не залишилися осторонь та взяли під опіку її та трьох її дітей. Йдеться про представників Східноєвропейської гуманітарної місії, які протягом не одного року підтримують та оплачують лікування жінки виключно з благодійних цілей. І ось нарешті ця жінка, яку після аварії виписали з лікарні з невтішними прогнозами, з ходунками робить перші кроки. Для тих, хто знайомий близько з ситуацією, дивом є те, що вона взагалі встала на ноги. Тому висловлюю щиру вдячність представникам місії, які не втрачають надії, а крок за кроком рухаються задля досягнення мети. Адже дбали та думали ще й про майбутнє дітей, яким так потрібна мати!

         За цей час на лікування витратили понад 180 тисяч гривень. Зробили декілька складних, але таких потрібних операцій у військовому госпіталі. Допомагали продуктами, ліками та всім необхідним. Придбали навіть спеціальне медичне ліжко для реабілітації. Результат не забарився! Зроблені такі важливі перші самостійні кроки, нехай з ходунками, і реабілітація ще триватиме близько року. Але життя врятовано!

         Особисто я спілкуюся і знаю цю жінку, її дітей та представників Східноєвропейської гуманітарної місії, зокрема, Олексія Косарева, який разом з дружиною Наталією після тієї страшної аварії завітав до хворої та взяв під контроль ситуацію. Крім того, ця місія постійно надає гуманітарну допомогу малозабезпеченим жителям Лиманської громади. Наприкінці листопада запланована благодійна акція, спрямована на підтримку близько 60-70 сімей нашої ТГ. А це неабияка справа у такий непростий час. Вдячна їм за добрі серця та наполегливість, яка рятує життя! Спільними зусиллями робляться великі справи, і врятоване життя нашої землячки – яскравий доказ цьому.

 Світлана ВЕЛИЧКО-СВІРІДОВА,

депутат районної ради

Залиште свій коментар