Вступна кампанія-2022: в Україні протягом тижня буде працювати спеціальна гаряча лінія

Вступна кампанія-2022: протягом тижня в Україні буде працювати спеціальна гаряча лінія від Українського центру оцінювання якості освіти

На тиждень Український центр оцінювання якості освіти запускає гарячу лінію для учасників національного мультипредметного тесту, яким не надійшли дані для входу на Інформаційну сторінку. Зателефонувати й дізнатися необхідну інформацію можна з 12 до 19 травня. Відповідна інформація з’явилась на сайті Кабінету міністрів України.
Отримати необхідну інформація від Українського центру оцінювання якості освіти можна буде за наступними номерами гарячої лінії:
(095) ‎523-46-47
(066) ‎680-55-28
(068) ‎146-02-21
(068) ‎142-05-95
Оператори можуть відповісти на питання, пов’язані із логінам і паролям для входу на Інформаційну сторінку. З іншими питаннями й проблемами, наприклад, щодо реєстрації на мультипредметний тест тощо, варто звертатись до Українського: ‎(095) 903-95-10 або до регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Крім того, учасники мультипредметного тесту, яким не надійшли и вони загубили свої логін і пароль, можуть скористатися додатково створеним сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». Для цього слід лише коректно заповнити поля форми.
Зазначимо, за допомогою інформаційної сторінки відбувається комунікація з Українським центром оцінювання якості освіти. Саме там у другій половині травня слід буде підтвердити своє бажання проходити мультипредметний тест і повідомити організаторів про те, у якому регіоні абітурієнт перебуватиме в липні. Аби не пропустити важливі повідомлення від Центру, варто періодично заходити на Інформаційну сторінку й стежити за офіційними новинами.

З офіційних джерел

Залиште свій коментар