Волонтери Роздільнянщини продовжують свою діяльність

З першого дня повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України жителі Роздільнянщини розгорнули активну волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу нашим захисникам. Працюють пункти прийому гуманітарної допомоги. Зокрема, продуктів харчування, медикаментів першої необхідності, укомплектованих аптечкок ( жгут, бинт, зеленка, вата, спиртові серветки, перекис водню, перев’язочні матеріали, протизапальні засоби тощо). Крім того, збирають подушки, матраци, мішки для пакування. Допомагають у придбанні необхідних речей для військовослужбовців та у створені гідних умов для несення служби. Для цього створена група у Viber “Волонтер Роздільна”, активно продовжує свою діяльність наш земляк Володимир Василенко та всі небайдужі роздільнянці, які в ці непрості часи згуртовуються для допомоги військовослужбовцям, Нацполіції, Теробороні, один одному, аби перемогти російського окупанта.
Волонтерська діяльність продовжується. Місця збору ті ж самі. Також слідкуйте за новинами офіційних груп органів влади, нашої газети та волонтерів нашого міста й всієї Одещини.


Сьогодні кожен з нас має робити на своєму місці те, що може для підтримки захисників та людей у складних життєвих обставинах.
Все буде Україна!

Коментарі

Залиште свій коментар