Водіям маршруток остаточно заборонили включати музику в громадському транспорті

Кабінет міністрів ухвалив зміни до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, якими закріпив заборону для водіїв громадського транспорту на увімкнення музики в салоні автобуса.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 9 травня.

За словами представника Верховної Ради у Кабінеті міністрів Тараса Мельничука, рішенням уряду внесено зміни до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність із законом України від 19.06.2022 N 2310-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора» (зазначеним законом встановлено заборону водіям автобусів, маршруток включати музику в салоні та інші звукові сигнали, окрім інформації по проїзду).

Водночас перехідними положеннями зазначеного закону було передбачено закріплення заборони у підзаконних актах, що і зроблено рішенням уряду.

«Встановлено, що водію автобуса забороняється відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку (передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів, а на салон – лише під час нерегулярних перевезень за згодою всіх пасажирів). Заборонено водію таксі відтворювати в салоні музику чи інші звукові сигнали без згоди всіх пасажирів», – зазначив Т. Мельничук.

Також передбачено, що водій автобуса має право не допускати до поїздки пасажирів, що створюють шум у салоні, зокрема, за допомогою технічних пристроїв. Тобто водій матиме право не пускати в салон громадського транспорту любителів послухати музику без навушників.

Джерело: sud.ua

Коментарі

  • Daniel

    Thank you very much for the information provided http://uid.sutago.ru/2021/03/09/%d0%bd%d0%b0%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b1%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%b9-%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be/

Залиште свій коментар