Внесок кожного – неоціненний!

ДОРОГІ ЧИТАЧІ!

Озираючись на рік, що минув, навіть уявити собі не могли, що доведеться нам усім пережити. Повномасштабне вторгнення російської федерації, зруйновані міста, села нашої неньки України, покалічені життя, вимушені переселенці, безліч смертей… Ці події стали нашим життям і торкнулися, мабуть, кожного. Дякувати Богу, на Роздільнянщині більш-менш спокійно, за що велика дяка Збройним Силам України. Боротьба українського народу проти ворога, діяльність керівництва району та місцевої влади в умовах воєнного стану, згуртованість громади і об’єднання у волонтерський рух задля допомоги військовим та внутрішньо переміщеним особам – про це і не тільки писала наша газета протягом минулого року.

Увесь час ми намагалися тримати руку на пульсі, аби вчасно та оперативно висвітлювати події, що відбувались навколо нас. Через війну друковані видання теж зазнали чималих труднощів. Багато хто не вистояв, припинивши свою діяльність. Але нашій редакції вдалося подолати всі перепони, і сьогодні у мене є можливість подякувати всім, хто долучився до підтримки районного часопису на його сторінках. Тож, висловлюю щиру вдячність кожному передплатнику за те, що, незважаючи на такі складні часи та непросте фінансове становище, ви віднайшли можливість передплатити газету. Вдячна керівництву районної військової адміністрації, в особі голови Сергія Приходька, міської ради, в особі голови Валерія Шовкалюка, Степанівської сільської ради, в особі голови Наталії Бараненко, та всім представникам підприємств, установ та організацій, які сприяли передплатній кампанії – 2023. Долучився й депутатський корпус міської ради. Окремо хочу відзначити депутата Олега Пономаренка, який зробив річну передплату своїм 14 пайовикам.

Внесок кожного –неоціненний!

Це дає змогу зберегти часопис з більш ніж дев’яносторічним існуванням, втримати колектив редакції та працювати для вас на сайті і у соціальних мережах, доносячи оперативну інформацію сьогодення.

Впевнена, що у новому 2023 році у кожного українця єдине бажання на всіх – Перемоги у цій кривавій, несправедливій війні! Тож, хай воно здійсниться якнайшвидше! Сили нам, витримки та впевненості на шляху до нашої спільної мети.
Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА,

головний редактор газети «Вперед»

Залиште свій коментар