Внаслідок стихіного лиха на Роздільнянщині постраждало три школи

Як вже повідомлялося на нашій сторінці в Фейсбуці, 9 серпня у Роздільній та селах району вирувала стихія – рясний дощ, блискавка та грім, а головне сильний буревій призвели до розколів дерев, обламування гілок, виривання дерев з коренем тощо.

На жаль, внаслідок негоди постраждала крівля в одразу трьох загальноосвітніх школах Роздільнянського району, а саме: в с. Кошари, Новоселівка, Слобідка.

Задля вивчення ситуації сьогодні, 12 серпня, був об’їзд цих шкіл, за участю представників районної ради, райдержадміністрації,  КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти”, інших профільних фахівців.

Як поінформував директор КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів та установ освіти” Микола Сухий, ситуація щодо збитків завданих стихією розглядалася ще в п’ятницю, коли, власне, стало відомо про значні ушкодження. Однак, наразі необхідно визначитися, яким чином їх ліквідувати. З цією метою створено комісію та організовано виїзд до цих навчальних закладів.

Оглянувши дахи шкіл в цих селах, зробила висновнки та надала рекомендації. Також з цього приводу відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС.

с. Новоселівка

    

 с. Кошари

с. Слобідка

 Слобідське НВК постраждало найбільше, навіть дерево, що зростало на подвір’ї розкололося.

 

Детальніше про результати виїзду по школах та засідання комісії читайте на сторінках друкованої версії газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар