Віват, Витоки!

Творчість дітей – джерело наснаги в успішному дорослому житті. Такий підхід для розвитку дітей властивий Роздільнянській ЗОШ № 2.

У школі проводиться багато цікавих творчих заходів, які мають за мету всебічний розвиток учнів. Діти розвивають свої здібності, проявляючи хист до рукоділля, малювання, танців, співів, беруть участь у позашкільній роботі, у творчих конкурсах. Два таких конкурси нещодавно відбулися в Одесі.

Талановита й енергійна Тетяна Вільянівна Полтавцева, вчитель музичного мистецтва, сумлінно готувала двох шкільних зірочок – наших дітей Софію Кулікову, ученицю 6-А класу, та Максима Чапельського, учня 2-А класу, які успішно виступили на фестивалях. Саме в Одесі пройшов перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Фестиваль CHICK», який відбувся за підтримки Відкритого об’єднання творчих колективів «ІДЕАМАРК» та Центру профілактики негативних явищ серед підлітків і дітей (м. Одеса).

У цьому конкурсі в номінації «Вокал» (категорія «Естрадна пісня»)у віковій категорії «Підлітки» наш Максим Чапельський посів ІІ місце. З великим натхненням він виконав пісню «Моя сорочка – вишиванка». Цей талановитий, дуже симпатичний хлопчик зірвав бурхливі оплески і був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Другий конкурс – Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Віват, Витоки», фестиваль «Самоцвіти», який проходив в Одесі за підтримки громадської організації « Арт-центр «Антре» м. Львів, Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України та Одеського муніципального театру духової музики ім. О. Саліка.

Софія Кулішова стала лауреатом ІІ ступеня в номінації «Вокал», категорія «Естрадна пісня» у віковій категорії «Підлітки». Своєю піснею «Країна мрій» Софійка зуміла зачарувати всіх артистів і вболівальників. І як визнання – почесна нагорода. Підтримали своїх обдарованих дітей батьки, бабусі та дідусь, які були присутні на творчих випробуваннях. Вони завжди є щирими друзями і помічниками в шкільній роботі з обдарованими дітьми

Організатори фестивалів щиро вітали музичного керівника Максима і Софії талановиту Т.В. Полтавцеву і вручили їй подяку за професіоналізм і активну участь у підготовці учасників до фестивалю-конкурсу та вагомий внесок у розвиток української культури та мистецтва. Уся делегація від нашої школи отримала велике задоволення від спілкування з обдарованою учнівською молоддю з усіх куточків нашої Батьківщини.

У віночку українських талантів наші земляки помітно виділялися своєю яскравістю і самобутністю. Тож, Віват, Витоки, Витоки з багатої на таланти Роздільнянської землі!

Центр виховної роботи Роздільнянської ЗОШ № 2.

Залиште свій коментар