ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «АLMA DANCE»З ПЕРЕМОГОЮ 

Нещодавно у Києві відбувся конкурс «Чемпіонат Кубка України». У ньому брав участь хореографічний колектив «Alma Dance» Центру творчості дітей та учнівської молоді, керівником якого є Ірина Степанова. Захід був феєричний та яскравим, з великою кількістю учасників з усіх куточків нашої рідної країни. Та саме учасники колективу «Alma Dance» підкорили столицю своєю майстерністю, талановитістю, оригінальністю у виконанні постановок. Вони показали себе як запальний, неперевершений колектив, отримавши високу оцінку журі й заслужено посіли I, II та III призові місця.


Фінансову підтримку для участі дітей в цьому конкурсі надав народний депутат України Ігор Васильковський. Ігор Ігоревич сприяв забезпеченню причіпного вагона для поїздки дітей, батьків та медичної сестри. Адже у зв’язку з нововведеннями у законодавстві, зокрема, відповідно до ст. 38 ЗУ «Про автомобільний транспорт», перевезення дітей у нічний час заборонено, що унеможливило поїздку до Києва автобусом. Також допомагав у розв’язанні цих питань помічник народного депутата Ігор Середа та депутат міської ради Вадим Ковальский, які опікувався нагальними питаннями та доклали чимало зусиль для організації цієї поїздки.
Батьківський колектив щиро вдячний народному депутату України Ігорю Васильковському, його помічнику та депутату міської ради за надану підтримку та допомогу . Адже для хореографічного колективу «Alma Dance» було неабияк важливо продемонструвати свої вміння та навички на конкурсу такого високого рівня. Діти залишилися задоволеними та натхненими на нові звершення. Тож, бажаємо їм успіхів та подальших перемог.

Батьківський комітет

Відео виступів:

 

Залиште свій коментар