Вітаємо Василя Леонтійовича з ювілеєм!

Василя Чепіля на Роздільнянщині знають і поважають багато наших земляків. Бо й посаду свого часу мав престижну – керував банком «Україна», і чоловік він помітний: завжди охайно вдягнений, підтягнутий, з приємною усмішкою, тихим, спокійним голосом. А ще на будь-які події має свою власну думку, яку, до речі, дуже часто викладав на сторінках нашого часопису, який передплачує вже багато років поспіль. Та воно й не дивно, адже Василь Леонтійович ­ справжній патріот своєї країни, за долю якої завжди переживав і переживає зараз.

А народився герой нашого сьогоднішнього допису 21 березня далекого 1939 року в селі з дивною назвою Жабокричі Крижопільського району на Вінниччині. У родині його батьків­колгоспників було шестеро дітей, двоє з них померли під час війни. Василь був наймолодшим.

У селі закінчив середню школу. Працював у місцевому колгоспі.
У 1958 році пішов в армію. Службу проходив на Північному Кавказі командиром відділення ракетного полку стратегічного призначення.

Після служби за комсомольською путівкою навчався в училищі механізації в Волгоградській області, яке закінчив на відмінно. Згодом за сімейними обставинами переїхав до Роздільної. Вищу освіту здобув в Одеському інституті народного господарства на факультеті «Фінанси та кредит”. Після навчання його запросили на роботу до Держбанку СРСР (згодом банк «Україна»), якому він віддав 39 років свого життя. Має почесний знак «Відмінник Держбанку СРСРС».

За словами Василя Леонтійовича, його життя не обмежувалось лише безпосередньою роботою в банку, він двічі обирався депутатом Роздільнянської районної ради, один раз – депутатом міської ради, був постійним членом виконкому міськради, понад 20 років обирався народним засідателем у суді. Десять років очолював профком районного відділення Держбанку та займався іншою громадською діяльністю. Наразі є членом ветеранської організації Роздільнянщини.

Про свою роботу в банку і не тільки Василь Леонтійович писав матеріали в газеті «Вперед», розповідаючи про становлення банківської системи; про людей, які пов’язані з нею; про досягнення та недоліки в роботі системи тощо.

Вітаємо Василя Леонтійовича з ювілеєм! Бажаємо, щоб нарешті в Україну прийшов такий довгоочікуваний мир, щоб Перемога над рашистами подарувала усім українцям нескінченну радість. Великого запасу сил і мужності Вам, шановний, безмежного оптимізму і міцного здоров’я, добробуту. Хай попереду чекає безліч досягнень, несподіваних сюрпризів і щасливих шансів.

За матеріалами книги нашого колеги­журналіста, колишнього редактора газети «Вперед» Василя КОЛПАКОВА «100 выдающихся раздельнянцев»

 

Залиште свій коментар