Вистава: “Історія землі, по якій ви ходили”

Нещодавно на базі Роздільнянського палацу культури зібралася учнівська молодь Роздільнянщини. Об’єднала юнаків та дівчат чудова подія – вистава майстерні соціально-громадського театру спільного проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) та творчої молоді.
З вітальним словом до присутніх у залі звернувся очільник громади Валерій Шовкалюк та керівник проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) Володимир Новохацький.


Це не просто вистава, а історія землі, по якій ходили, будівель, які добре знаєте, труднощів та іспитів, які спіткали людей, що жили тут, на цій землі. Ці події вам можуть здаватися далекими, як і люди, але придивіться уважніше і ви побачите своїх батьків та матерів, дідусів та бабусь і їхніх батьків, – зазначив пан Володимир.

Попередньо учні з кожного навчального закладу, кожен на своїй локації, інсценували знакові історичні події, які довелося пережити нашим предкам аж до трагічного сьогодення. Все це знімалось на відео та було змонтовано у відеоролики, які й демонстрували для учнів на екрані сцени великої зали палацу культури.


Це театральне дійство стало не лише мистецьким заходом, а й важливим кроком у зміцненні соціальних зв’язків. Діти із захопленням спостерігали за результатами своєї гри та гри інших учасників.

Підсилили враження присутніх виступи творчих колективів Роздільної, що стало вражаючою крапкою дійства. Наприкінці заходу діти прикрасили папером символічне дерево життя, дерево надії та перемоги.

Наш кор.

Залиште свій коментар