Викрили підпільну промислову лінію по виготовленню сигарет

Нелегальну лінію з виробництва сигарет та готову продукцію на мільйони гривень вилучила спільна міжвідомча група правоохоронців в Одеській області.

Підпільні цехи з виробництва тютюнової продукції виявили у місті Білгород-Дністровський під час обшуків, які провели оперативники Чернівецького прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ та детективами БЕБ. Силову підтримку слідчих дій забезпечували прикордонники загону оперативного реагування ДОЗОР.

Окрім промислової лінії, на якій було налагоджено повний цикл з виробництва сигарет без фільтру, також вилучено сировину та готову до відправки продукцію.

Зокрема, у підсобних приміщеннях виявили понад 2 тонни тютюну, більш як 400 ящиків сигарет без марок акцизного податку, а також велику кількість сигаретного паперу та інше допоміжне обладнання.

В рамках досудового розслідування, яке здійснюють детективи БЕБ, було затримано 4-х громадян України. Затриманим, які обслуговували незаконне підприємство, планується оголосити про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст.204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Джерело: Державна прикордонна служба України

Залиште свій коментар