Військовослужбовця з с. Степанівка відзначено державною нагородою

Указом Президента України Володимира Зеленського від 10.06.2022 року №404/2022, державною нагородою відзначено мешканця Роздільнянського району, с. Степанівка Анатолія Кравчука, який виявив особисту мужність у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
З метою оголошення Указу Президента та вручення ордену «За мужність» ІІІ ступеню до військовослужбовця 5 квітня 2023 року завітали начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько та начальник Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олексій Панов.
Сергій Миколайович подякував молодшому сержанту Анатолію Кравчуку за службу і зазначив, що ми пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
З вітальним словом до військовослужбовця звернулась Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, яка оголосила подяку за мужність, відвагу, витривалість та патріотизм, відданість у справі захисту суверенітету, незалежності України та її національних цінностей.
Пишаємось нашими земляками!
Джерело: Роздільнянська військова адміністрація

Залиште свій коментар