Відзначення Українського тижня імунізації у Понятівському ліцеї

Учні Понятівського ліцею, що у Роздільнянській громаді, долучилися до відзначення Українського тижня імунізації, взявши участь у пізнавально- розважальних заходах, темою яких було визначено важливість вакцинації для збереження здоров’я.
👩‍⚕️👩‍🏫 Розпочався захід з вступного слова Ганни Лєснікової, комунікаційниці ОЦГЗ, координаторки від ГС «Коаліції за вакцинацію», яка розповіла дітям про відзначення тижня імунізації в Європі, Україні та Одеській області, а лікар загальної практики-сімейної медицини, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Роздільнянський ЦПМСД» Світлана Карабаш, поговорила з найменшими школярами про важливість вакцинації задля захисту власного здоров’я.
Також діти дивились мультфільм про вакцинацію і відповідали на запитання про щеплення, грали в гру «Доповни речення».
🖼🎨 Родзинкою зустрічі з наймолодшими школярами стало нагородження учнів 1-5 класів, які напередодні готували малюнки для конкурсу “Я вакцинований і здоровий”, а сьогодні презентували свої роботи. Автори кращих малюнків отримали сертифікати переможців та подарункові набори для творчості. А всі, хто прийшов на зустріч – сертифікати учасників та набори олівців.
👩‍🦰👧 Педагог та практичний шкільний психолог, фахівець Одеського обласного ЦГЗ, Лейла Гасанова залучила школярів старших класів до групового заняття, в ході якого вони моделювали різні сценарії для нашої планети – якщо люди вакцинуються, набуваючи захист від інфекцій, і якщо вакцин у світі немає і люди залишаються без дієвого захисту. Діти творчо підійшли до виконання завдання і працювали разом на спільний результат. Також школярі малювали Дерево здоров’я і розмірковували про те, що саме робить людину здоровою.
😃📑 Кількагодинна зустріч пролетіла швидко, адже дітям було цікаво та весело – вони дізналися багато нового про щеплення та здоров’я, спілкувалися в дружній атмосфері, ділилися враженнями та ідеями, а також отримали корисні інформаційні матеріали, які допоможуть і їхнім батькам глибше зануритися в тему вакцинації.
✍️ Тепер на зустріч із нашою командою чекають учні Слобідського ліцею в Роздільнянській громаді, а наступного тижня заходи відбудуться і в Маяківській громаді. Тож слідкуйте за нашими новинами.
Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я України.
Джерело: Одеський обласний центр громадського здоров’я

Коментарі

Залиште свій коментар