Відзначення першої річниці функціонування системи «Custody Records» у Роздільнянському РВП ГУНП в Одеській області

З нагоди річниці функціонування системи «Custody Records» інспектори з дотримання прав людини (далі – ДПЛ) Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області організували захід.

У дійстві взяли участь начальник Роздільнянської військової державної адміністрації Сергій ПРИХОДЬКО, роздільнянський міський голова Валерій ШОВКАЛЮК, голови ОТГ, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС підполковник поліції Алла ПИШНА, доцент кафедри АДП ФПФ ППД ОДУВС майор поліції Олена КРИЖАНОВСЬКА, доцент кафедри АДП ФПФ ППД ОДУВС Віктор ЛЮБЧИК, курсанти та здобувачі ОДУВС, представник Департаменту з дислокацією в Одеській області капітан поліції Костянтин ДРЬОМОВ, т.в.о. начальника УГІ ГУНП в Одеській області майор поліції Ігор ПРІБИЛОВ та його заступник, начальник ВОЗДМТТО ГУНП в Одеській області майор поліції Олексій УСАТИЙ, керівництво та особовий склад Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області, вчителі та здобувачі роздільнянських ліцеїв, начальник Роздільнянської окружної прокуратури Олег НАЛИВАЙЧЕНКО, адвокат з БВПД Андрій ДАНИЛЮК.


Підбивши підсумки роботи системи «Custody Records» за рік, інспектори з ДПЛ Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області представили діяльність інспекторів з ДПЛ у системі, підкріпивши свої слова відеорядом та презентацією, обговорили функції та роль проєкту в поліцейській діяльности.

Керівництво ГУНП в Одеській області, подякувавши інспекторам з ДПЛ лейтенантам поліції Валентині Сенетович та Янцу Володимирові за сумлінну службу, нагородило їх подяками від імені начальника ГУНП в Одеській області полковника поліції Івана Жука.

Відповідно до інструкції з формування та ведення інформаційної підсистеми «Custody Records» інформаційно-комунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України» (далі – ІПНП), основними завданнями та призначенням ІП «Custody Records» є:
1) запобігання незаконному затриманню осіб, удосконалення системи їхнього захисту від катувань і належного поводження, а також підвищення стандартів захисту прав поліцейських від можливих неправдивих звинувачень у неправомірних діях;
2) об’єднання інформації про затриманих осіб з моменту їх фактичного затримання, перебування в територіальних (у тому числі міжрегіональних) органах Національної поліції України, їх територіальних (відокремлених) підрозділах (далі – органи (підрозділи) поліції), та звільнення або поміщення до спеціальних установ інших органів державної влади в єдиному інформаційному просторі з використанням сучасних інформаційних технологій, комп’ютерного та комунікаційного обладнання;
3) здійснення опитування затриманої особи та поліцейського, який здійснив затримання, щодо обставин та підстав затримання, а також фіксації всіх дій із затриманою особою під час її перебування в органі (підрозділі) поліції;
4) забезпечення оперативного реагування та прийняття управлінських рішень посадовими особами органів (підрозділів) поліції в разі неналежного поводження із затриманими;
5) запровадження автоматизованого формування витягу з електронної картки затримання за формою, наведеною у додатку до цієї Інструкції.
4. Формування ІП «Custody Records» здійснюється уповноваженою посадовою особою органу (підрозділу) поліції за допомогою програмно-технічних засобів системи «ІПНП» з дотриманням вимог законодавства у сферах електронного документообігу та електронних довірчих послуг.
5. Мова формування ІП «Custody Records» – державна, для установчих даних особи – російська та англійська додатково.
6. Під час роботи в ІП «Custody Records» системи «ІПНП» забороняється:
заходити в інформаційну підсистему не під своїм логіном та паролем;
передавати іншим особам свій логін і пароль доступу до системи «ІПНП»;
розголошувати в будь-який спосіб інформацію, указану в ІП «Custody Records» системи «ІПНП», яка їм стала відома у зв’язку з виконанням службових обов’язків, крім випадків, передбачених законом.
Електронна ідентифікація та автентифікація користувача, з метою надання доступу до системи «ІПНП» здійснюється за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, відповідно до вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги» (за технічної можливості).
7. Захист інформації в ІП «Custody Records» забезпечується створенням у системі «ІПНП» комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю.

Наш кор.

Залиште свій коментар